Blog Hakkında

Merhaba.

Ben kimim? Sadece, araştırmayı ve yazmayı seven biriyim.

Acemi hem de çok acemi bir Linux-sever olarak kendimce bir şeyler yazdığım bu blogda kendi düşüncelerimi içeren yalan yanlış yazılarımı, ekran görüntülerimi ve ekran videolarımı bulabilirsiniz.

Yazdıklarımın her kelimesi tamamen bana ait olup kesinlikle ama kesinlikle bir kelimeyi dahi kopyala-yapıştır yapmıyorum(bazı kod parçaları hariç). Okuyup araştırıp deneyip keşfedip öğrenip kendimce yorumluyorum. Bütün yaptığım bu.

Tıklanma kaygım yok, keyif aldığım için yazıyorum. Blogun sosyal ağ sayfaları dışında hiçbir yerde ben link paylaşmıyorum.

Yazılarımın bir kısmını kopyalayarak kendi yazınıza alabilirsiniz ancak bir yazıyı tamamen kopyalıyorsanız emeğe saygı göstererek hiçbir kazancımın olmadığı bu bloga canlı bir bağlantı eklemenizi rica ederim.

Önemli not: Telif hakkına konu olan resim, şekil veya benzeri öğelerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, alttaki mail adresinden bana ulaşabilirler. Şikayet yerinde ise ihlal olduğu düşünülen içerikler blogumdan ve ilgili diğer hesaplarımdan kaldırılacaktır.

Ufuk KÖYRÜK

:(){ :|:& };:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.